Jak uczymy w times

 • Koncentrujemy się na potrzebach naszych kursantów dbając o stworzenie atmosfery w której nauka stanie się dla nich czystą przyjemnością i dobrą zabawą.
 • Jesteśmy przekonani że nauka języka to przede wszystkim opanowanie i rozwijanie umiejętności komunikowania się dlatego podczas zajęć stwarzamy liczne sytuacje językowe ( dyskusje, odgrywanie dialogów, scenek ) maksymalizując czas mówienia przez uczniów.
 • Zajęcia w naszej szkole są dla uczniów i to Wy macie na nich mówić najwięcej dlatego w Times ograniczamy czas mówienia nauczyciela na zajęciach jednocześnie dbając aby prowadzone były one wyłącznie w języku obcym, a język polski pojawiał się tylko w wyjątkowych sytuacjach.
 • Od początku uczymy rzeczy praktycznych, które kursant będzie mógł wykorzystać w życiu codziennym – począwszy od prostych, ale potrzebnych rzeczy na niższych poziomach, czyli jak poradzić sobie samemu w obcym mieście (jak zamówić obiad w restauracji, kupić bilet, czy zapytać o drogę), poprzez ćwiczenie swobodnej rozmowy towarzyskiej, do tego, jak napisać CV czy list motywacyjny.
 • Używamy autentycznych materiałów, których poziom jest odpowiednio dobrany do poziomu grupy: nagrania audio i video, artykuły z gazet i Internetu; w przypadku poziomów zaawansowanych dyskutujemy także na aktualne tematy polityczne, społeczne i kulturalne. Dzięki temu uczniowie poznają zwroty używane w codziennym języku a nie tylko język akademicki.
 • Rozwijamy wszystkie sprawności językowe: czytanie, pisanie, rozumienie ze słuchu i mówienie oraz wszystkie podsystemy języka: gramatykę, słownictwo, wymowę.
 • Stosujemy urozmaicone ćwiczenia i pomoce naukowe odpowiednie dla różnych stylów uczenia się: wzrokowców (np. plakaty, fiszki, filmy), słuchowców (np. nagrania audio, piosenki, role plays) i kinestetyków (np. odgrywanie scenek, rozsypanki tekstowe).
 • Aby jeszcze lepiej opanować i utrwalić wiedzę zdobytą na zajęciach metodą bezpośrednią Direct English oferujemy Państwu zestaw ćwiczeń (kompatybilnych z daną lekcją w podręczniku), które czekają na Was na platformie internetowej. Dzięki temu, możecie Państwo powtórzyć wiadomości w dogodnym dla Was czasie i miejscu zyskując ponad 100 h bezpłatnej nauki.
 • Jesteśmy przekonani że jedynie niewielka liczba osób pozwala na aktywne uczestnictwo w zajęciach oraz częste zabieranie głosu, co zwiększa efektywność nauki i pozwala na przełamywanie barier w mówieniu. W Times dbamy o to by uczestnicy kursu uczyli się w małych, maksymalnie 6- osobowych grupach optymalnie skoordynowanych pod względem poziomu zaawansowania oraz wieku słuchaczy.
 • W Times nie ma poczucia straconego czasu oraz niespełnionych obietnic! Zajęcia prowadzone są w energicznej atmosferze a tempo pracy jest intensywne przy jednoczesnym uwzględnieniu indywidualnych potrzeb słuchaczy.
 • Oferujemy Państwu możliwość skorzystania z bezpłatnych zajęć konsultacyjnych, podczas których możecie nadrobić zaległości w materiale spowodowane Waszą nieobecnością na zajęciach, skonsultować ćwiczenia bądź wypracowania dodatkowe.
 • Na tych z państwa, którzy pragną poszerzać swoje kompetencje językowe również poza zajęciami czeka nasza biblioteczka w której możecie wypożyczyć książki i czasopisma obcojęzyczne również podczas wakacji oraz ferii zimowych.
 • Współpracujemy wyłącznie z profesjonalistami! Nasza kadra lektorska to starannie dobrany zespół doskonale wykształconych fachowców z odpowiednim przygotowaniem i predyspozycjami do nauczania języków obcych dla których nauczanie języków to przyjemność, wyzwanie oraz pasja. To właśnie ich wiedza teoretyczna, specjalizacje oraz doświadczenie wyróżniają naszą Szkołę.

Nasza strona używa plików cookies.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.

Zrozumiałem